×
Gabinet Zmian
Gabinet Zmian

Oliwia Michałek

 
Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w nurcie Gestalt w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Gestalt w Katowicach. Jestem entuzjastką idei Marshall'a B. Rosenberga - porozumienia bez przemocy oraz praktyki Calligraphy Health System. Posiadam kwalifikacje trenera umiejętności społecznych I i II stopnia.Jestem absolwentką Studium Terapii Gestalt w Śląskim Centrum Psychoterapii i Treningu Gestalt. W celu podniesienia kwalifikacji odbyłam także szkolenie z psychologii rozwojowej i psychopatologii klinicznej w wymiarze 85 godzin.Pracuję z osobami dorosłymi w formie indywidualnej.
 
Spotkajmy się, jeżeli szukasz dla siebie wsparcia, znajdujesz się w trudnym dla siebie momencie lub doświadczasz trudności w wyrażaniu siebie i w kontakcie z innymi ludźmi. Pomagam osobom cierpiącym na zaburzenia nastroju, osobowości oraz mającym trudności w relacjach rodzinnych i zawodowych oraz doświadczających lęku, kryzysu lub traumy.
 
Stale poszerzam swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach, w tym także innych modalności terapeutycznych.
 
Pracuję pod stałą superwizją, a w pracy stosuje Kodeks Etyki Zawodowej Psychoterapeuty The European Association for Gestalt Therapy (EAGT).
 

Zapraszam serdecznie do kontaktu
Oliwia Michałek
tel.: 572940501

Mój profil w serwisie ZnanyLekarz.pl