Porady i konsultacje psychologiczne

Porady i konsultacje psychologiczne to propozycja, którą składamy tym osobom, parom i rodzinom, które nie mają jeszcze doświadczeń w psychoterapii, zgłaszają sie do nas po raz pierwszy lub poszukują po prostu prostej porady dotyczącej ich sytuacji. 

W czasie spotkań konsultacyjnych zbierane są podstawowe dane na temat zgłaszających się osób, ich problemu i omawiane są możliwe jego rozwiązania. Ważną cechą takich spotkań jest to, że w ich czasie klient może dać sobie czas na uzyskanie wszelkich niezbędnych informacji, zbudowanie zaufania do swojego potencjalnego terapeuty i zadecydowanie o ewentualnej przyszłej psychoterapii (o ile jest ona potrzebna). Z tego względu większość osób zgłaszających się na psychoterapię jest najpierw poddawana konsultacjom.

W zależnośći od rodzaju problemu może zaistnieć potrzeba tylko pojedyńczej porady lub szeregu spotkań. Na ogół jednak ilość takich spotkań  nie przekracza kilku.

Cena indywidualnej porady lub konsultacji psychologicznej w Gabinecie Zmian wynosi 100 złotych za 50 minut.

Cena konsultacji rodzinnych oraz konsultacji par wynosi 150 złotych za 80 minut pracy jednego terapeuty, lub 200 złotych za 90 minut pracy dwóch terapeutów, jeśli istnieje taka konieczność.

 

Kontakt

Chorzów, ul Katowicka 46/1

730 030 551 - Patryk Goleń
669 883 533 - Urszula Sokalska - Goleń

copyright © 2016 Gabinet Zmian. All rights reserved.